Bizi Takip Edebilirsiniz

Blenching olarak da adlandırılan diş beyazlatma işlemi mevcut dişlerin daha beyaz hale getirilmesi için yapılan uygulamaları ifade etmektedir.

Diş renginin yeterince beyaz olmamasının nedeni genetik olabileceği gibi beslenme alışkanlıkları gibi sonradan gelişen etmenler dolayısıyla beyazlığını kaybetmiş dişler de söz konusu olabilir.

Dişlerinizin sabit rengi dişlerinizi düzenli fırçalasanız dahi beyazlaşmayabilir. Gülümsemenizin, rengi yeterince beyaz olmayan dişleriniz sebebiyle istediğiniz gibi estetik olmadığını düşünüyorsanız bu soruna kliniğimizde çözüm üretiyoruz.

Bu durumda herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan her diş için hekimlerimizin önereceği beyazlatma yöntemlerinden yararlanılması mümkün.

Diş Beyazlatma İşlemi Uygulaması

Diş beyazlatma işlemi sağlıklı dişlerin tamamı için uygulanabilir. Bununla birlikte yapılacak uygulamanın niteliğine diş hekiminin karar vermesi gereklidir.

Muayene sırasında kliniğimizde hastalarımıza diş beyazlatma işleminin gerekli olup olmadığı, uygulamanın diş yapısına uygun olup olmadığı ve uygulama sonrasında dişlerin renginde ne kadar değişim olacağı hakkında bilgi verilmektedir.

Uygulama 15-20 dakika kadar süren bir tedavi sonrasında daha estetik dişlere sahip olmayı sağlamaktadır.